01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

ZEDO: створюйте робочі місця, які надихають

Робота з дому вже встигла перетворитися на щось зрозуміле, адже сьогодні сучасні технології дозволяють працювати віддалено з будь-якого місця, де є інтернет. На жаль, це призвело до того, що співробітники все сильніше віддаляються від того, що відбувається в компанії, і частіше відчувають брак «живого» неформального спілкування, вільного обміну знаннями та думками з актуальних питань. Саме тому керівники компаній та фахівці, які відповідають за благополуччя співробітників, шукають способи мотивувати колег повернутися у звичне офісне середовище та відновити втрачені «живі» контакти.

Офіс, що має найбільший потенціал у плані залучення співробітників, – це місце, в якому приємно працювати. У такому офісі має бути достатньо простору не тільки для виконання повсякденних робочих завдань, але й для спілкування чи відпочинку у приємній обстановці. Функціональне планування та ергономічні робочі місця, обладнані за останнім словом техніки, вже не є достатньою підставою для того, щоб повернутися назад до офісу, що набрид. Тільки робоче місце, яке надихає на роботу, зміни та вдосконалення, і з яким співробітнику легко себе ідентифікувати, зможе стати центром тяжіння і спонукає співробітників залишити затишні домашні офіси.

Приємну атмосферу в офісі створить стильна обстановка та естетичний дизайн, адже завжди легше ототожнювати себе з чимось яскравим та унікальним. Пропонуємо до Вашої уваги нову колекцію столів ZEDO, яка є чудовим інструментом для створення саме таких робочих місць.

ZEDO — це система столів, що надихає на офісні подвиги, з оригінальним дизайном і широким спектром застосування. Деталі та аксесуари, які були підібрані ретельно, допоможуть Вам створити в своєму офісі робочі місця з унікальним, неповторним характером. Колекція ZEDO включає в себе окремі столи і їх комбінації, адаптовані для них міцні повстяні акустичні перегородки ZEDO PET, а також столи для нарад.

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)