01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

Можливості створення різних офісних просторів із MY SPACE

Еволюція офісного планування показує, що для створення всіх необхідних умов для ефективної роботи та забезпечення благополуччя працівників необхідно створювати простори, пристосовані до різних видів діяльності. Також дуже важливо мати офісні меблі, які при необхідності можна адаптувати до найрізноманітніших ситуацій.

Пропонуємо до вашої уваги оновлену модульну систему акустичних перегородок MY SPACE. Це ідеальне рішення для сучасного офісу з відкритим плануванням, в якому трьох типів перегородок буде достатньо для створення унікальних функціональних просторів. MY SPACE забезпечує акустичний комфорт, необхідний рівень конфіденційності та пропонує широкий вибір варіантів для створення різних комбінацій та поєднань кольорів.

Безмежні можливості для створення просторів

Безмежні можливості для створення просторів

Одна і та ж система акустичних перегородок дозволить створити бажаний простір для індивідуальної та командної роботи, співробітництва та відпочинку. Завдяки різноманітності доступних розмірів перегородок MY SPACE та можливостей їх з'єднання ви зможете задіяти різноманітні варіанти планування робочих місць та спланувати офісний простір з максимальною користю.


Виразні поєднання кольорів

Виразні поєднання кольорів

Використовуйте MY SPACE для індивідуалізації створюваних вами просторів, перетворюючи їх на унікальні місця, що відображають імідж вашої компанії. Внутрішня та зовнішня сторони перегородок можуть бути різних кольорів, за допомогою яких ви навіть зможете надати меблям певного значення, наприклад, візуально розділивши команди. Різні кольори впливають на емоції людей, тому «стимулюючі» кольори і відтінки ідеально підходять для оформлення місць для зустрічей і нарад, кольори, що підвищують концентрацію — для індивідуальних робочих місць, а «розслаблюючі» кольори — для оформлення зон відпочинку. Все це легко зробити з My SPACE.

Створюйте свої власні простори з MY SPACE!

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)