01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

POLYTONE — доказ того, що стильні стільці можуть бути практичними

Як би Ви охарактеризували сучасні меблі? Гнучка та універсальна? Задовольняє потреби різних користувачів, легко модифікується і адаптується до мінливої обстановки, практична, проста і легка в обслуговуванні, чищенні та дезінфекції? А, можливо, Ви шукаєте мінімалістський дизайн, який вражає своєю простотою? М’які, ніжні кольори, простість, лаконічність і продуманість до дрібниць? Або головне для Вас — це меблі, виготовлені з екологічно чистих матеріалів, які легко переробляються і не забруднюють навколишнє середовище? Ми не сумніваємося, що сучасні меблі є поєднанням усіх цих якостей.

Представляємо Вашій увазі POLYTONE. Це велика універсальна колекція пластикових стільців, сучасний дизайн яких допомагає створити в офісі ідеальне поєднання стилю та практичності.

Колекція POLYTONE включає три види пластикових стільців для відвідувачів, їдалень і конференц-залів: POLYTONE-CPOLYTONE-L и POLYTONE-O. Це три абсолютно різних характери, які чудово розкриваються в різних офісних сценаріях і підходять для багатьох різних видів діяльності: зустрічей, нарад і конференцій, співпраці, відпочинку та виконання невеликих завдань.

Стільці POLYTONE виготовлені із високоякісного поліпропіленового пластику. Пластик — один із найуніверсальніших матеріалів, причому не лише через гнучкість при реалізації складних дизайнерських та архітектурних задумів, а й через довговічність та простоту у догляді. Враховуючи актуальність дезінфекційних процедур у сучасному світі, пластикові меблі можна сміливо рекомендувати для створення стильної та сучасної офісної обстановки. POLYTONE – пластикові стільці, що ідеально збалансовані для сучасного робочого ритму.

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)