01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

Нова капсула SILENT ROOM XL – ще більше місця для ефективних зустрічей та нарад

Ми раді повідомити, що колекція SILENT ROOM була доповнена акустичною капсулою великих габаритів, яку вже встигли гідно оцінити наші клієнти. Тепер Ви зможете розмістити у своєму офісі не лише капсули розмірів S, M та L, а й нову капсулу розміру XL. Все це дозволить забезпечити наявність приміщень, які максимально підходять для проведення зустрічей на найвищому рівні, а також для виконання інших завдань. SILENT ROOM – це оазис тиші та зосередженості у сучасному офісі.

SILENT ROOM XL

SILENT ROOM L

SILENT ROOM M

SILENT ROOM S

 

Комфортний простір для великої команди

Акустична капсула SILENT ROOM XL розрахована на вісім осіб, які зможуть виконувати свої рутинні завдання, почуваючи себе при цьому комфортно та невимушено у цьому просторому приміщенні. У ній є все, що може знадобитися для проведення якісних та ефективних зустрічей та нарад: кріплення для екрану VESA для використання у презентаціях та зручний доступ до електричної розетки для заряджання різних пристроїв. Крім того, акустична капсула SILENT ROOM забезпечує подачу свіжого повітря, акустичний та візуальний комфорт.

Удосконалені акустичні характеристики

Наша команда інженерів знаходиться у постійному пошуку рішень, які дозволять покращити робочі характеристики продукту. Ми внесли технічні зміни до всіх акустичних капсул SILENT ROOM, що дозволило значно вдосконалити їхню звукоізоляцію.

Широкий спектр додатків для сучасного офісу

Акустичні капсули, безумовно, є найшвидшим і найзручнішим рішенням для сучасних офісів, адже створення в таких офісах абсолютно нового замкнутого простору — завдання дуже непросте. Простора капсула SILENT ROOM XL відкриває ще більше можливостей для індивідуалізації відповідно до поточних потреб команди. Якщо у Вашій компанії в основному проводяться офіційні зустрічі та наради, для яких бажано мати зручний довгий стіл, Ви можете вибрати варіант зі стандартним або високим столом. А якщо Ваші співробітники потребують більш неформального простору для пошуку творчих ідей або проведення семінарів, акустична капсула може вмістити журнальний столик та м’які меблі, які допоможуть створити затишну, розслаблюючу атмосферу.

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)