01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

BEJOT: що можна знайти

Мебель Bejot

TOKA Ukraine – це компанія, основний напрямок діяльності якої – створення та продаж меблів у Києві. Предмети інтер’єру нашого власного виробництва відрізняються високою якістю комплектуючих, лаконічним дизайном, довговічністю та відмінною сполучністю з іншими меблями в офісі та будинку. Залежно від того, який предмет меблів чи рішення вас цікавить, ми пропонуємо безліч варіантів.

Окрім опцій, які виготовляємо ми самі, у нашому каталозі представлена продукція європейських компаній. Наші партнери Narbutas, LDseating та Bejot пропонують свої варіанти м’якою офісних меблів, які також можна замовити у нас. Кожна з цих компаній – визнана марка у Європі та багатьох країнах світу. Якість їх меблів перевірено роками та безліччю вже виконаних нами проектів.

Якості, які притаманні кожному нашому виробу, – це простота ліній, легкість, якість складання та оригінальний дизайн. Завдяки широкому асортименту окремих предметів меблів та комплексних рішень клієнти з абсолютно різними уподобаннями зможуть знайти для себе потрібні опції.

Меблі від виробника Bejot

Bejot мебель

Співпраця з найкращими – принцип ТОКА Україна. Польська компанія Bejot є лідером у створенні офісних меблів. Усього за двадцять років виробнику вдалося еволюціонувати від маленького магазинчику столярних виробів до масштабного виробника крісел і arget=”https://toka.ua/uk/” “noopener noreferrer”>стільців для офісу. На сьогоднішній день Bejot – гучне ім’я на ринку офісних меблів та виробник, чиї продукти представлені одразу у кількох країнах світу. Меблі Bejot – чудовий вибір для приміщення.
Компанія пропонує сучасні меблеві опції, активно співпрацює зі знаменитими дизайнерами та орієнтується на ергономічність у процесі створення продукції. В результаті виходить функціональний та естетичний предмет інтер’єру, який чудово доповнює загальний настрій офісу.

Дослідники вважають, що меблі Bejot не тільки красиві та якісні, але й корисні для людського хребта, оскільки забезпечує йому правильне розташування під час сидіння. Таким чином, той, хто сидить, захищається від перевантажень хребта і запобігає відповідним захворюванням.

Як зробити замовлення

Сайт ТОКА Україна розроблений з думкою про зручність користувача. Перейшовши до розділу меблів, який вас цікавить, ви знайдете швидку можливість відфільтрувати товари на ім’я виробника. Предмети інтер’єру Bejot потрапляють до нас безпосередньо із заводу виробника та успішно реалізуються у проектах ТОКА вже кілька років. Комфортабельні рішення від європейського партнера обов’язково порадують око відвідувачів своєю естетичною складовою, а співробітників офісу – своєю довговічністю.

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)