01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

До вашої уваги прозора модель акустичних капсул SILENT ROOM

Акустичні капсули SILENT ROOM оснащені потужною вентиляційною системою, безшумні вентилятори якої гарантують якісну циркуляцію повітря, забезпечуючи тим самим оптимальний мікроклімат для зручної роботи та створюють відчуття повного комфорту. Використовуйте акустичні капсули SILENT ROOM для створення функціональних робочих зон, розбиваючи чи обгороджуючи бажані простори. Зрозуміло, одне рішення не може охопити весь спектр потреб, тому навряд чи підійде для всіх офісних просторів. Саме тому капсули SILENT ROOM доступні у трьох різних розмірах. (SM та L). Крім того, тепер ми пропонуємо нові моделі зі скляними вставками.

Більше прозорості та натурального природного світла

Більше прозорості та натурального природного світла

Розширений асортимент SILENT ROOM надає нові можливості тим, хто хоче більшої прозорості, зберігаючи при цьому конфіденційність. Скляні вставки у задній стінці не тільки пропускають у капсулу більше світла, але й не затіняють простір за нею. Ця модель ідеально підійде для офісів з відкритим плануванням, адже її можна встановити поруч із скляними перегородками та вікнами.


Максимальна функціональність

Максимальна функціональність

Безумовно, SILENT ROOM — це найшвидше і найзручніше рішення для приміщень, де процес створення нового закритого простору був би надто незручним або зажадав би суттєвих витрат. Це особливо актуально для архітекторів, які проектують сучасні офіси в історичних чи інших будинках з певними обмеженнями. Акустичну капсулу SILENT ROOM можна встановлювати у відкритих просторах, біля стін та перегородок, а також у нішах. При цьому рекомендується згори залишити близько 30 см вільного місця для циркуляції повітря. Крім того, її можна легко та швидко перемістити в інше місце, вирішивши таким чином проблему перепланування офісу.


Додаткові електричні рішення

Додаткові електричні рішення

У медіа-стінці акустичної капсули можна встановити штепсельну розетку або вибрати ще один варіант - блок живлення з трьома розетками. Для зручності користувачів у блок можуть бути інтегровані не тільки штепсельні розетки, але й LAN або USB роз'єми в різних конфігураціях.

 

Вибір акустичних капсул SILENT ROOM

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)