01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

Ефективне оформлення робочих місць за допомогою нової системи столів ROUND

Планування робочих місць постійно змінюється, еволюціонуючи на рішення, які допомагають співробітникам адаптувати робочі місця до поточних потреб. В ідеалі робоча обстановка забезпечує можливість легкого збільшення числа робочих місць, різноманітність при плануванні робочого простору та бажаний рівень приватності.
Ознайомтеся з новою системою столів ROUND, яка має всі характеристики, необхідні для сучасного офісу. Вона, напевно, стане для Вас незамінним помічником при створенні раціональних і комфортних робочих місць, адаптованих до різних потреб, в офісах з відкритим плануванням.

Робоче місце якого типу найефективніше відкрите чи закрите?

Хоча офіси з відкритим плануванням дозволяють більш ефективно використовувати простір і сприяють активнішій співпраці працівників, часто вони значно підвищують рівень стресу та перешкоджають концентрації, такої необхідної для виконання завдань. Як правило, робоче місце в закритому приміщенні сприймається як більш комфортне та забезпечує бажаний рівень конфіденційності. На жаль, при цьому воно ізолює членів команди, ускладнюючи комунікацію та співпрацю. Хоча робочі місця традиційно поділяються на дві категорії — відкриті та закриті — офісна реальність така, що існують й інші види, які перетікають один в одного, створюючи різні робочі простори., не існує однозначної відповіді на питання, яке робоче місце найкраще — відкрите чи закрите. Це залежить від багатьох обставин (таких як характер роботи або цілі, що переслідуються).
Ми віримо в те, що представлена нами новинка – система столів ROUND – дозволить компаніям застосовувати ефективну модель розташування робочих місць, яка допоможе створити затишні, практичні, комфортні робочі місця, що забезпечують різні рівні конфіденційності, у великих офісах з відкритим плануванням.

Розширюваність

Хоча офіси з відкритим плануванням часто мають велику площу, вони бувають спроектовані таким чином, щоб максимально ефективно використовувати простір та ресурси. Важливо, щоб робоче місце було комфортним і мало відповідний розмір, а об’єднати кілька робочих столів — справа нескладна. При цьому необхідно заздалегідь передбачити рішення щодо розподілу робочих місць, а також рішення для підключення електропроводки та інших комунікацій.
Система столів ROUND проста в установці. Крім того, її можна легко розширити з одномісного столу до бажаного поєднання. Ви зможете раціонально оформити офісний простір та розмістити в ньому бажану кількість робочих місць, зберігаючи при цьому всебічну ергономічність індивідуального робочого місця.

Різноманітність

Чим більше різних схем планування робочих місць Ви зможете реалізувати, тим ефективніше Ви зможете використати простір. Система столів ROUND допоможе Вам організувати робочі місця різними способами. Декілька актуальних прикладів:

  • Коміркове планування офісу – переважають індивідуальні робочі місця з персональним простором для зберігання речей, односторонні поєднання столів та відповідний поділ робочих місць за допомогою шаф та перегородок.
  • Офіс з відкритим плануванням – формуються великі поєднання столів, призначені для команд, можуть бути перегородки, а шафи мають ту ж висоту, що і столи або мають надбудови. У цьому випадку місця для зберігання речей бувають розраховані на команду, а не на індивідуальних користувачів.
  • “Офіс в офісі” – напівприватний простір для невеликих команд. Високі шафи, перегородки, додаткові шафи для приставок утворюють міні-офіси кабінетного типу.

Адаптивність

Як правило, в офісах переважають різні види діяльності, що вимагають адаптованого відповідним чином простору. Система столів ROUND надзвичайно гнучка. З її допомогою Ви легко і просто розплануєте офісні приміщення, що підходять для різних сценаріїв — індивідуальної та командної роботи, відпочинку та неформальних зустрічей. Система ROUND включає ретельно продумані поєднання шаф і полиць, а також перегородки, які допоможуть легко забезпечити бажаний рівень конфіденційності. Робочі місця можуть бути як повністю відкритими (що сприяє безперервній співпраці та командній роботі), так і досить ізольованими — затишними та такими, що дозволяють зосередитися.

Головне – потреби співробітників

Для створення ідеальної робочої обстановки важливо реагувати на потреби кожного співробітника, беручи до уваги специфіку завдань. Як правило, офіс, що ефективно функціонує, гармонійно поєднує в собі індивідуальні робочі місця та робочі місця для командної роботи, відкриті та закриті простори, місткі шафи та полиці для зберігання речей, затишну обстановку, раціональне підключення комунікацій та можливість легко і просто збільшувати кількість робочих місць.

Докладніше про можливості системи столів ROUND.

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)