01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

Більше свободи, активності та продуктивності зі столом B-ACTIVE

Столи з електричним регулюванням висоти відіграють важливу роль у сучасних офісах. Співробітники – це актив і найбільша цінність будь-якої компанії, тому роботодавці намагаються створювати робочі місця, які забезпечують гарне самопочуття та допомагають підтримувати високий рівень продуктивності. Регулярно змінюючи положення тіла (вставаючи або сідаючи), ми не дозволяємо кінцівкам затікати, стаємо енергійнішими і відчуваємо себе менш втомленими після роботи.

Компанія NARBUTAS пропонує велику колекцію столів для роботи сидячи і стоячи, яка нещодавно поповнилася новим екземпляром. B-ACTIVE — це практичний стіл з електричним регулюванням висоти, що поєднує в собі ергономічність і якість, яка стає доступною все більшій кількості людей.

Дизайн столу B-ACTIVE чудово відбиває філософію дизайну NARBUTAS: «нічого зайвого». Крім того, цей компактний стіл для роботи сидячи і стоячи, що має традиційну форму і включає популярні модифікації, можна легко і просто адаптувати для робочих місць різних видів і розмірів — квартир, будинків, офісів і т.д.

Зберіть свій власний стіл B-ACTIVE, вибравши найбільш підходящий для вас варіант стільниці (стандартний, з вирізом для кришки або з вирізом для проводів) і один з двох видів металевих ніжок. Поєднуючи кольори ніжок та стільниці, ви зможете створити на робочому місці бажаний стиль та настрій.

Стіл для роботи сидячи і стоячи B-ACTIVE допоможе створити комфортне робоче місце та простір, по якому ви вільно пересуватиметеся і продуктивно працюватимете. Ви можете легко змінювати висоту столу та зберігати вибрані налаштування натисканням лише однієї кнопки, використовуючи для цього функцію пам’яті, а додаткові  перегородки для столів зроблять робочий простір ще більш затишним та забезпечать візуальну конфіденційність та акустичний комфорт співробітників.

Детальніше

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)