01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

SOFT ROCK: система м’яких сидінь, натхненна новим поколінням

Все у світі постійно змінюється — клімат, цінності, технології, швидкість поширення інформації. Звичайно, ці зміни так чи інакше відбиваються на робочій обстановці: від трудового законодавства до ергономічних вимог до індивідуального робочого місця. Змінюються матеріали, дизайн, підходи, звички та… самі люди. У прямому значенні.

Саме тому ми відстежуємо ці зміни та створюємо нові продукти з урахуванням найактуальніших потреб сучасних людей. Джерелом натхнення для нової колекції м’яких сидінь SOFT ROCK, яка дарує необмежені можливості, стали такі риси як відкритість до інновацій, свобода та швидка адаптація до безперервно мінливої обстановки.

Нове покоління формує нові робочі звички

Останні двадцять років ринку праці прийшло нове покоління. В даний час можна виділити чотири покоління: бебі-бумери, X, Y та Z. Поступово покоління Y стає найбільш численною частиною трудового ринку. Ці зміни передбачають зміни у робочій обстановці. Міленіали амбітні, відважні, легко адаптуються, відкриті для інновацій, мобільні та вільні. Саме це покоління вважає, що офіс, та й просто формальна обстановка не повинна обмежувати чи іншим чином обмежувати можливість продуктивно працювати, а робоче місце може бути скрізь, де є доступ до інтернету та можливість підзарядити ноутбук. Технології звільняють, тому в наш час люди все частіше вибирають для роботи місце, де вони почуваються комфортно, та обстановку, яка їх не обмежує (наприклад, будинок, парк, кафе чи хол готелю).

Більш неформальна ситуація допомагає розслабитися, стимулює співпрацю і надихає на творчість

Змінюється як підхід до технологій, а й цінності. На відміну від інших поколінь, міленіали набагато сміливіше вказують на важливість задоволеності роботою, підкреслюючи при цьому, що важливим є не тільки кінцевий результат, а й сам процес, який повинен приносити задоволення. Зазвичай формальна робоча обстановка і суворі правила обмежують і обмежують, у той час як неформальна обстановка допомагає розслабитися, сприяє більш вільному спілкуванню, мотивує активніше брати участь у вирішенні завдань та надихає на творчість. Саме тому в наш час вже нікого не дивує працівник, який зручно влаштувався в м’якому кріслі або витягнув ноги на дивані.

Тепер м’які сидіння – це не тільки меблі для приймалень

Ми пропонуємо Вам інакше поглянути на звичайні офісні простори. Тепер м’які сидіння можна побачити не лише у зоні приймальні. Вони чудово вписуються і в інші офісні приміщення. Найновіший тренд – м’які меблі не тільки в зонах для відпочинку, а й поряд із традиційними робочими місцями. З новою системою м’яких сидінь SOFT ROCK Ви зможете легко та просто створити затишну, безпечну та спокійну обстановку для відпочинку, неформальних зустрічей, спільної роботи та вирішення індивідуальних завдань.

Модульна система м’яких сидінь – це безмежні можливості

Нова модульна система м’яких сидінь SOFT ROCK відкриє перед Вами широкі можливості для заповнення офісних просторів, які тепер відповідатимуть трендам, що диктуються новим поколінням. Ви зможете привнести до сучасного офісу більше свободи та мобільності, тим самим забезпечуючи більш розслаблений підхід до вирішення повсякденних завдань.

Детальніше

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)