01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

Нові столи PARTHOS сприятимуть спілкуванню та стануть елегантним акцентом інтер’єру

Моделі віддаленої та гібридної роботи виявили важливість офісних просторів для соціалізації та міжособистісного спілкування співробітників. Це одна з основних причин, через яку в сучасних офісах все більшого значення набувають функціональні простори, такі як конференц-зали, їдальні та зони відпочинку. Нова колекція столів PARTHOS відображає ці сучасні офісні тенденції та наше прагнення зробити свій внесок у розвиток обстановки, що сприяє комфортному спілкуванню та співпраці.

 

Скульптурна циліндрична колона – основний елемент дизайну

З давніх часів колони забезпечували міцність та стійкість будівель. Саме тому основним акцентом дизайну столів Parthos стала скульптурна циліндрична колона. Архітектурний характер цього предмета офісних меблів також тонко і ненав’язливо підкреслює ПЕТ-повсть, яким обтягнуті колони столів. Фактурний візерунок з вертикальних ліній — ще одне посилання до колони як елемента класичної архітектури, а також сучасна інтерпретація її дизайну.

Для ефективної співпраці та приємного спілкування

При створенні столів PARTHOS естетичні та функціональні рішення продумувалися до найдрібніших деталей. Столи круглі, тому що меблі даної форми допомагають людям активніше вести бесіду, обмінюватися ідеями та спостереженнями, відповідати на коментарі та зауваження один одного.

Щоб будь-які зустрічі та наради проходили без сучка, без задирки, столи для нарад та високі столи PARTHOS укомплектовані естетично привабливими та легкодоступними вбудованими рішеннями для живлення ноутбуків, мобільних пристроїв та іншого електронного обладнання. Це дозволить учасникам залишатися більш продуктивними та не відволікатися від розмови.

Високоякісне акустичне середовище також підвищує рівень комфорту всіх учасників зустрічі. ПЕТ-повсть має чудові звукопоглинаючі властивості, тому ми рекомендуємо комбінувати столи з акустичними колонами PARTHOS не тільки для покращення акустики, але і для створення стилістично гармонійних інтер’єрів для зустрічей та нарад, зон відпочинку та інших просторів.

Доповнює різні інтер’єри

При облаштуванні сучасних офісних просторів важливо враховувати різноманітні організаційні потреби та підшукувати індивідуальні інтер’єрні рішення. Колекція PARTHOS включає столи для нарад, високі столи та журнальні столики, тому її можна адаптувати до різних приміщень, в яких проводяться зустрічі та наради — від конференц-залів для проведення офіційних заходів до зон відпочинку або обідніх зон для неформальних бесід. Столи PARTHOS відрізняються не лише елегантним архітектурним дизайном та ретельно продуманими функціональними рішеннями, а й своєю універсальністю. Широкий вибір варіантів висоти, розмірів стільниць, варіантів обробки та відтінків ПЕТ-повсті надає архітекторам і дизайнерам безліч можливостей для реалізації творчих задумів для інтер’єрів різних стилів і концепцій.

 

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)