01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

Оновіть робочі місця керівників за допомогою колекції ARQUS, що володіє аурою сучасної розкоші

В останні роки офіси зазнали справжньої метаморфози. Зі зростанням популярності офісів з відкритим плануванням, командного стилю роботи та орієнтації на залучення співробітників компанії стали приділяти більше уваги створенню гнучких, функціональних робочих місць, проте роль керівника була трохи втрачена з уваги. Для більшості людей меблі для керівників – це щось велике та солідне. Ми вирішили трохи змінити цю усталену виставу та посприяти оновленню образу робочого місця керівника. Представляємо вашій увазі ARQUS колекцію меблів для керівників, яка має ауру сучасної розкоші і має унікальний, неповторний характер.

Працюючи з італійською дизайнерською студією Orlandini Design, ми створили колекцію меблів для керівників з легкими, плавними лініями, що зберігає при цьому презентабельний зовнішній вигляд меблів цієї категорії. Ця колекція включає сучасні столи для керівників, столи для нарад, шафи та шафки, тобто все, що може знадобитися для створення комфортної та стилістично цільної робочої обстановки.

 

Розкішний дизайн із унікальним, неповторним характером

Стіл для керівника ARQUS привертає увагу своїми виразними металевими ніжками, які надзвичайно міцні, але при цьому надають виробу відчуття легкості та виділяють його із безлічі інших продуктів. Асиметрична стільниця – ще одна деталь, що дозволяє створювати робочі простори, що відрізняються від звичайних. Столи для нарад теж досить незвичайні – вони мають унікальну стільницю у формі човна. Злегка закруглені форми та лінії ARQUS створюють бездоганний дизайн з унікальним, неповторним характером, а такі покриття, як шпон та натуральна шкіра, ще більше підкреслюють розкішний вигляд цих меблів.

Що являє собою сучасна розкіш?

Сучасна розкіш – це новий, сучасний підхід до розкоші, що поєднує в собі елегантність, якість, інновації та акцент на особистих враженнях. Крім того, такий підхід включає елементи витонченої вишуканості, мінімалізму, стійкості та підвищеної уваги до нематеріальних аспектів розкоші, таких як виняткова увага до деталей та досвіду.

Кожен елемент меблів ARQUS ретельно розроблявся та вдосконалювався нашими досвідченими професіоналами та демонструє ретельну увагу до деталей. Меблі з нової колекції відрізняються не тільки оригінальним дизайном, але й функціональністю та зручністю у повсякденному використанні. ARQUS є відображенням бачення сучасної розкоші, підкреслюючи непідвладний часу дизайн, що виходить за рамки перехідних трендів та швидкоплинних модних віянь. Ці меблі для керівників виготовляються на сучасному заводі з використанням 100% екологічно чистої енергії з відновлюваних джерел. Вона виготовляється із міцних високоякісних матеріалів, які приємні на дотик та витримують випробування часом. Ви зможете забезпечити стійке керування меблями в кінці терміну експлуатації, розбираючи предмети меблів до 96% та переробляючи її частини. Рівень їхньої переробки також становить 96 %.

Кабінет керівника – частина іміджу організації

Кабінет керівника є свого роду відображенням іміджу та бренду організації. Модернізація цих просторів дозволяє компанії створювати сучасний імідж, демонструючи професіоналізм, актуальність та інноваційність. Це може вплинути на клієнтів, партнерів та співробітників, створити позитивне перше враження та покращити загальне сприйняття організації.

Виразні металеві ніжки ARQUS та асиметрична форма стільниці відображають зміни та здатність керівника адаптуватися до мінливих обставин та дивитися на ситуації під іншим кутом. Нова колекція меблів для керівників допомагає створити не тільки відчуття унікальності та ексклюзивності, а й естетично привабливу, комфортну та функціональну обстановку. Це, напевно, надихне як керівників, так і інших співробітників. Крім того, кабінети керівників часто є простором для спілкування, співробітництва та прийняття рішень. Створюючи гнучке планування та встановлюючи в цих приміщеннях комфортні стільці та столи для нарад, що забезпечують легкий та зручний доступ до електрики, ми допоможемо створити більш відкриту атмосферу, що сприяє співпраці.

 

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)