01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

Новинка в асортименті NARBUTAS – колекція стійких гобеленів Cyber

Ми раді повідомити, що компанія NARBUTAS має намір додати до свого стандартного асортименту покриттів колекцію стійких гобеленів Cyber від всесвітньо відомого датського виробника тканин Gabriel. Гобелени Cyber представлені в широкій палітрі кольорів і відрізняються унікальним сучасним дизайном, тому чудово підходять для м’яких меблів.

 

Стійкий розвиток як найважливіша характеристика

Якщо ви доторкнетесь до м’яких тканин Cyber, вам ніколи не спаде на думку, що вони виготовлені зі 100% пластику, а точніше з переробленого поліестеру (PES), який виготовляється із використаних пластикових пляшок.

Причому стійкою є не тільки сировина для цих гобеленів. Процес виробництва Cyber також має мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище, тому цим гобеленам навіть присвоєно екознак ЄС (EU Ecolabel). Більш того, гобелени пройшли сертифікацію за стандартом OEKO-TEX® STANDARD 100, який є узгодженою у всьому світі незалежною системою тестування та сертифікації сировини та текстильних виробів.

Виготовлені із переробленого пластику гобелени Cyber можуть бути повторно перероблені. Все, що для цього потрібно – відокремити тканину від зношеного предмета меблів та правильно відсортувати її.

 

Сучасний дизайн

Асоціюєте стійкість із компромісом щодо якості та естетики? Тоді вибирайте Cyber і потреба у будь-яких компромісах відпаде сама собою! Ці тканини зіткані з пряжі різного кольору, при цьому кожен гобелен має переважаючий колір та підтону, які контрастують або злегка доповнюють загальну колірну гаму. Все це багатобарвне розмаїття надає гобеленам велику глибину і робить їхню текстуру динамічнішою, а кольори просто іскряться при зміні освітлення та кута огляду.

Cyber – одна з найновіших колекцій тканин від Gabriel, тому її дизайн відображає найактуальніші потреби сучасних офісів та дизайнерів. Стандартна палітра покриттів NARBUTAS включає цілих сімнадцять ретельно підібраних кольорів Cyber. Це найпопулярніші кольори, які чудово поєднуються один з одним, включаючи приглушені земляні тони, а також яскравіші природні відтінки. Cyber дозволяє створювати різні настрої і легко інтегрувати меблі, обтягнуті цими тканинами, в різні інтер’єри.

 

 

Чудово підійдуть для м’яких меблів

Тканини Cyber чудово підійдуть для м’яких меблів, які напевно стануть невід’ємною частиною зон для відпочинку, спілкування та неформальних зустрічей. Ці м’які, приємні на дотик тканини привнесуть в офісну обстановку більше домашнього затишку, спокою та умиротворення. Гобелени Cyber будуть доступні для всіх м’яких крісел, деяких стільців та модульних меблів NARBUTAS.

З розрахунком на тривале використання

Введення 10-річної гарантії пов’язує довговічність продукції NARBUTAS із стійкістю. Гобелени Cyber належать до тканин, що відповідають найвищим вимогам, адже їхня міцність оцінюється в 120 000 одиниць за Мартіндейлом. До того ж, меблі, обтягнуті цими тканинами, можна вільно чистити та дезінфікувати за температури 74 °C. Також проводилися випробування на горючість тканин із застосуванням сигарет та сірників. Стійкість, довговічність та легкість при чищенні та дезінфекції дозволяють використовувати ці гобелени в офісах та інших громадських просторах.

Тепер асортимент виробів NARBUTAS, обтягнутих стійкими, довговічними та сучасними гобеленами, став ще більшим!

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)