01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

Колекція NOVA Wood здобула ще одну престижну нагороду

Цього року на конкурс було подано близько 11 000 заявок із 56 країн світу. Понад 130 експертів у різних галузях дизайну з 20 країн оцінювали роботи у кілька етапів. Багатофункціональна система столів NOVA Wood Multipurpose отримала нагороди в категорії «Офіс». Журі поставило продукту найбільшу кількість балів за винятковість, форму та функціональність.

 

Це не перший випадок, коли NOVA Wood Multipurpose отримує міжнародне визнання від професіоналів світового рівня в галузі дизайну – наприкінці 2022 року ця система столів отримала премію German Design Award.

 

Підходить як для роботи, так і для кава-брейків

 

Багатофункціональна система столів NOVA Wood Multipurpose є частиною колекції NOVA Wood, однією з найуспішніших лінійок офісних столів NARBUTAS. Відмінною рисою цієї лінійки є елегантні закруглені ніжки.

 

Мобільна багатофункціональна система меблів NOVA Wood Multipurpose включає три моделі столів різної висоти і довжини з характерними рамами і спеціальними аксесуарами. Ці столи можна використовувати окремо або об’єднувати для створення оаз для роботи, зустрічей та відпочинку.

 

Спеціальні функціональні аксесуари дозволяють кожному співробітнику творчо переосмислити та індивідуалізувати свій робочий простір. Конструкція ніжок з масиву ясена дозволяє легко повісити монітор або дошку для письма, а на стелажах можна розміщувати пляшки з водою, навушники та невелике канцелярське приладдя. Рослини в горщиках, які допомагають створити в офісі домашню атмосферу, можна помістити у спеціальні підвісні лотки. Вбудовані в стільницю електричні рішення забезпечують зручний доступ до електроживлення для робочого обладнання або обладнання для конференц-залів.

 

За словами віце-президента NARBUTAS з продажу та маркетингу Вільми Сінкявічюте (Vilma Sinkevičiūtė), міжнародне визнання NOVA Wood Multipurpose – не випадковий збіг, а щось закономірне. «Мобільні, багатофункціональні та персоналізовані робочі місця є одним із останніх трендів у світі сучасних офісних меблів», — розповіла пані Синкявічюте. — Функціональний та лаконічний дизайн NOVA Wood Multipurpose відображає девіз нашої компанії «Нічого зайвого», дозволяючи співробітникам створювати офісні простори, що відповідають їхньому типу завдань, персональним потребам та уподобанням».

 

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)