01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

PARTHOS — акустичний комфорт, стиль та екологічність у сучасному офісі

Відкрийте для себе нову колекцію NARBUTAS у категорії акустичних меблів, що відображають сучасні тенденції офісного дизайну. PARTHOS — це колекція стильних, мобільних та екологічних акустичних колон, які не лише покращують акустику приміщень, а й роблять офісну обстановку більш функціональною. Акустичні колони є одним з рішень, за допомогою яких можна досягти бажаного акустичного балансу в різних приміщеннях, створюючи приємну і ефективну робочу обстановку. Причому найприємніше те, що вони не вимагають ніяких спеціальних кріплень, тому забезпечують більшу свободу і гнучкість.

Завдання сучасного офісу – забезпечення акустичного комфорту

Архітектори та дизайнери вирішують не лише питання ефективного планування офісних просторів та створення сучасного інтер’єру, але й завдання щодо забезпечення акустичного комфорту. Розміри та форма приміщень, а також використовувані в них матеріали та меблі істотно впливають на поширення звукових хвиль. Якщо в інтер’єрі офісу переважають такі популярні матеріали як бетон, метал або скло, і не вистачає текстилю або м’яких меблів, акустика в цьому офісі швидше за все буде не дуже гарною.

При створенні акустичних колон PARTHOS ми довго та ретельно продумували, які матеріали забезпечать якісне звукопоглинання, зменшать реверберацію та будуть досить стійкими. Ми наповнили PARTHOS текстильними обрізками, які мають чудові звукопоглинаючі властивості. Крім того, ці колони покриті ПЕТ-повстю, який посилює ці якості.

Переваги збалансованої акустики

Офіс з відкритим плануванням наповнений сторонніми звуками, які поширюються на різних частотах — високих, середніх і низьких. Високочастотний шум – це, наприклад, телефонні дзвінки, середньочастотний шум – це людська мова, а низькочастотний шум зазвичай генерується системами опалення, вентиляції та кондиціювання повітря. Добре збалансоване акустичне середовище допомагає усунути або значно зменшити ці звукові перешкоди, що, звичайно ж, значно підвищує продуктивність праці співробітників та створює простір, у якому приємно працювати та відпочивати.

Акустичні перегородки і панелі відмінно глушать високо- та середньочастотні шуми, а завдяки своїм розмірам та матеріалам, з яких вони виготовлені, акустичні колони PARTHOS забезпечують чудове придушення всіх трьох типів шумів. Поєднуючи різні акустичні рішення NARBUTAS, Ви зможете не тільки забезпечити у своєму офісі винятковий акустичний комфорт, а й створити стильне та функціональне офісне середовище.

Коли приємної акустики недостатньо

Офіси з відкритим плануванням користуються значною популярністю вже багато років, внаслідок чого було розроблено багато акустичних рішень, які не тільки поглинають звук, але й мають унікальний дизайн. Все це значно полегшує роботу дизайнерів та архітекторів, оскільки їм не доводиться жертвувати естетичним аспектом заради функціональності. Крім того, сучасні споживачі дуже вимогливі, і продукт вже не може виконувати лише одну конкретну функцію – їх більше цікавлять багатофункціональні предмети, що забезпечують вищий рівень гнучкості та комфорту.

Акустичні колони PARTHOS забезпечують потрібне звукопоглинання. Вибравши різні моделі, Ви зможете скористатися додатковими функціями, такими як заряджання смарт-пристроїв та гачки для одягу та сумок. Крім того, PARTHOS допоможе створити у Вашому офісі біофільний дизайн, який, напевно, стане прикрасою будь-якого інтер’єру.

Стійкий дизайн допомагає досягати довгострокових цілей

Стійкий розвиток — один із довгострокових стратегічних напрямків NARBUTAS, а PARTHOS — один із створених нами продуктів, які відповідають принципам сталого дизайну. Як правило, при виробництві акустичних виробів використовується піноматеріал, проте ми навмисно вибрали більш стійке рішення, використовуючи текстильні обрізки, що залишилися від виробництва. Акустичні вироби покриті ПЕТ-повстю, який нагадує шерсть, хоча насправді більш ніж на 50% виготовлений із переробленого пластику. Загалом PARTHOS як мінімум на 32 % складається з перероблених матеріалів (металу, ПЕТ-повсті та текстилю). Ці акустичні колони дуже легко розбираються, сортуються та переробляються. Акустичні характеристики, багатофункціональність, стильний та екологічний дизайн – це все, що потрібно для того, щоб продукти PARTHOS органічно вписалися у простори для зустрічей та нарад, зони відпочинку, громадські простори та багато інших куточків сучасного офісу.

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)