01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

Графік роботи Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + за домовленістю
Відділ продажу
+38 (044) 356-32-35 +38 (067) 288-33-00
Toka Logo

Потрійний успіх NARBUTAS на церемонії German Design Award 2023

Ми надзвичайно раді повідомити, що компанія NARBUTAS мала блискучий успіх на церемонії вручення престижної премії German Design Award 2023, яка відбулася в Німеччині. Всі вироби, представлені компанією на цей конкурс, були помічені та нагороджені.

ZEDO, SURF та NOVA Wood Multipurpose серед переможців

Цього року ми представили на суд журі систему столів ZEDO, розроблену у співпраці з італійським дизайнером Паоло Пампаньйони (Paolo Pampanoni), колекцію робочих стільців SURF, спинка та поперекова опора яких були створені німецьким дизайнером Юстусом Кольбергом (Justus Kolberg), а також багатофункціональну систему столів NOVA Wood Multipurpose. Усі три колекції були номіновані у категорії «Великий дизайн офісних меблів» (Excellent Product Design Office Furniture).

Дві колекції — ZEDO та SURF — були відзначені нагородою Special Mention’23, а система NOVA Wood Multipurpose отримала нагороду Winner’23. Ми раді, що наша компанія була відзначена двома спеціальними нагородами та однією нагородою переможця.

Повна відповідність сучасним офісним тенденціям

Всі вироби NARBUTAS, представлені на цей конкурс, дуже сучасні. Вони мобільні та багатофункціональні, відображають найновіші тенденції офісного інтер’єру та задовольняють широкий спектр індивідуальних та командних потреб, які змінюються «тут і зараз».

Багатофункціональні столи NOVA Wood Multipurpose, що отримали нагороду Winner’23, оснащені блоком живлення, системами зберігання та роликами, які забезпечують мобільність, що робить їх ідеальними для роботи та неформальних зустрічей.

Система ZEDO для комфортної роботи та спілкування

Система столів ZEDO має ретельно продуманий грайливий дизайн і укомплектована додатковими приставками до столів. Все це дозволяє задовольняти зростаючі потреби сучасних офісних співробітників, наприклад, змінювати положення тіла з сидячого на стояче або проводити короткі зустрічі з одним або декількома колегами в тому самому місці.

Важливість співпраці підкреслив і сам дизайнер ZEDO. «Я вважаю, що German Design Award 2023, як і сама система столів ZEDO, є результатом партнерства та зв’язку між різними культурами та підходами до дизайну офісних меблів. Я дуже щасливий і вдячний за те, що створений мною продукт був номінований і отримав таку престижну нагороду», — поділився своєю думкою про нагороду Special Mention’23 дизайнер ZEDO Паоло Пампаньйони.

Ергономічний та естетичний робочий стілець SURF

NARBUTAS пропонує широкий асортимент офісних стільців, тому ми дуже раді, що одним з переможців став робочий стілець SURF. Цей стілець з поперековою опорою та функцією регулювання по висоті забезпечує ергономічність та естетичність робочого місця. Крім того, ми пропонуємо широку палітру кольорової сітки Runner Mesh, що покриває спинку.

«Інноваційна простота стільця SURF робить його надзвичайно зручним. Дизайн спинки дозволяє вигинати поперекову опору до бажаного рівня, тому вона відчувається як еластична подушка. Зовні стілець SURF дуже спортивний та динамічний. Ці якості можна використовувати для створення активної,креативної обстановки», — сказав дизайнер Юстус Кольберг (Justus Kolberg).

Численні вимоги до номінантів

Нагорода в галузі дизайну German Design Award присуджується Німецькою порадою з дизайну – одним з провідних світових центрів в галузі дизайну. Журі German Design Award 2023 оцінює продукти за широким спектром критеріїв, таких як ергономічність, функціональність, практична користь, загальна концепція, дизайн, інноваційність, довговічність, брендовий капітал самого продукту, ринкова зрілість, стійкість, екологічність, естетичність, безпека та доступ та емоційний зміст, технологія виробництва та ін.

Місія German Design Award – відкривати, представляти і відзначати унікальні тенденції в галузі дизайну. Щороку ця нагорода присуджується продукту чи комунікаційній концепції, яка сприяла прориву у міжнародному дизайні.

Ми надзвичайно раді перемогам у конкурсі German Design Award, адже це одна з найпрестижніших і солідних світових нагород у галузі дизайну! У минулому її удостоїлася наша модульна система м’яких сидінь SOFT ROCK. Давайте відзначимо це досягнення разом! Можливо, наступного року ми візьмемо золото — нагороду Gold?..

01054, Україна, Київ вул. Олеся Гончара, 22

Передзвонити вам?

+38 (044) 356-32-35

+38 (067) 288-33-00
[email protected]

Графік роботи:
Пн.-Пт. + 09:00 – 18:30
Сб. + (за домовленістю)